Šviesos ieškok tamsoje

Dalyvauk!

 

Kviečiame teikti idėjas  kultūros ir meno festivaliui „Kultūros naktis“ 2018!

„Kultūros nakties” organizatoriai kviečia menininkus bei kultūros įstaigas prisijungti prie 2018 metų festivalio, kuris vyks naktį iš birželio 15 į 16 d. Tai puiki platforma tiek jauniems menininkams, tiek profesionalams pristatyti savo geriausius meninius projektus daugiatūkstantinei auditorijai.

Ypatingai laukiame pasiūlymų Kultūros paveldo metams skirtų projektams, taip pat gatvės meno projektams, performansams, meninėms ir šviesos instaliacijoms ir kūrybinėms dirbtuvėms bei projektams, kurie vyktų netradicinėse miesto erdvėse.

„Kultūros nakties“ komanda yra visuomet pasiruošusi padėti ir patarti projektų vykdytojams įvairiais organizaciniais klausimais.

Išlaisvinkite savo idėjas ir apgyvendinkite jas netikėčiausiose Vilniaus miesto erdvėse dalyvaudami nepamirštamoje „Kultūros naktyje” 2018! Siųskite savo paraiškas iki vasario 15 d. užpildydami elektroninę „Kultūros nakties“ dalyvio anketą.

DALYVIO ANKETA

SVARBU! Kviečiame visus, norinčius dalyvauti festivalyje,  susipažinti su „Kultūros nakties“ TAISYKLĖMIS, visų į programą įtrauktų renginių koordinatoriai privalės pasirašyti šias taisykles ir jų laikytis. Taip pat raginame perskaityti „Kultūros nakties“ GAIRES, kuriose yra nurodyta visa dalyvavimo festivalyje eiga ir projektų atrankos kriterijai. 

Dalyviams, užsiregistravusiems pasibaigus paraiškų teikimo terminui, festivalis negalės suteikti visos organizacinės pagalbos.

„Kultūros nakties“ tikslas - tapti įspūdingiausiu, inovatyviausiu ir daugiausiai žmonių pritraukiančiu menų festivaliu Lietuvoje ir Rytų Europoje, kuris praturtintų žmonių laisvalaikį kokybiška kultūrine renginių programa.

Kilus klausimams ar neaiškumams, rašykite el. paštu: irma@kulturosnaktis.lt arba skambinkite tel. 8 672 07518.

 

SĖKMĖS!