kulturos-naktisArtboard 1

Namo iš „Kultūros nakties“ – naktiniais autobusais

Birželio 17 d. vilniečius ir miesto svečius šešioliktąjį kartą į naktinį miestą pakvies kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Visi festivalio „Kultūros naktis“ renginiai yra nemokami – tai menininkų, kultūros organizacijų, Vilniaus miesto savivaldybės ir kitų festivalio partnerių dovana Vilniaus miesto gyventojams bei svečiams.

Festivalio partnerio CAFFEINE LT kavinėse lankytojai galės rasti ne tik budinančios kavos, bet ir leidinį su visos nakties programa, o taip pat dalyje kavinių bus įrengti „Kultūros nakties“ infocentrai, kuriuose bus galima rasti ir renginio savanorius (Gedimino g. 2, Pilies g.3, Vilniaus g. 31, Vokiečių g. 18, Gedimino pr. 31), padėsiančius susiorientuoti nakties renginiuose. Po renginio grįžti namo bus patogu naktiniais autobusais, kurių maršrutai aprėps skirtingas miesto dalis.

Keliaujant į miesto centrą verta prisiminti, kad gatvėse taip pat bus numatyta ribojimų, o žmonių srautai išaugs, todėl į „Kultūros nakties“ paruoštą programą rekomenduojama patogiai vykti viešuoju transportu.

Vykstant į miesto centrą

 • iki „Vinco Kudirkos aikštė“ stotelės – 1G, 11, 53 ir 88 maršrutų autobusais bei 2, 3, 6, 12 maršrutų troleibusais;
 • iki „Arkikatedra“ stotelės – 10, 11, 33 ir 88 maršrutų autobusais;
 • iki stotelės „Karaliaus Mindaugo tiltas“ – 6G maršruto autobusais bei 2, 3, 4, 17 maršrutų troleibusais;
 • iki „Dailės akademija“ stotelės – 10, 33 ir 89 maršruto autobusais, bei „Užupio“ stotelės minėtų maršrutų autobusais bei 11 maršruto autobusais;
 • iki „Rotušė“, „Vokiečių“ stotelių – 89 maršruto autobusais.

Grįžtant iš miesto centro

Pasibaigus renginiams vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami grįžti namo naktiniais autobusais: 101N, 102N, 103N, 104N, 105N.

Naktinių maršrutų autobusai kursuos birželio 17 d. nuo 23.30 val. iki birželio 18 d.  02.20 val. O patogesnėms kelionėms naktiniu viešuoju transportu – autobusai bus dažnesni, kas 15-18 min.

Autobusai sustos centrinėje miesto dalyje esančiose stotelėse:

 • Žaliasis tiltas (103N, 104N, 105N);
 • Vinco Kudirkos aikštė (101N, 103N, 104N);
 • Karaliaus Mindaugo tiltas (101N, 102N, 105N);
 • Arkikatedra (102N);
 • Operos ir baleto teatras (102N);
 • Juozo Tumo–Vaižganto (102N).

Bus eismo pokyčių

Birželio 15 d.  nuo 12 val. iki birželio 18 d. 6 val. dėl eismo ribojimų Rotušės aikštės prieigose keisis 89 autobusų maršruto trasa – 89 maršruto autobusai neužsuks į Rotušės aikštę.

Taip pat 89 maršruto autobusai į Rotušės aikštę neužsuks ir birželio 18 d. nuo 19.30 iki 22 val. Pakeitus trasą minėto maršruto autobusai nestos „Bazilijonų“ (Visų Šventųjų g.), „Rotušė“, „MO muziejus“, „Vokiečių“, „Rūdninkų“ (Trakų g. kryptimi, autobusui važiuojant iš Stoties)  stotelėse.

O dėl eismo ribojimų Barboros Radvilaitės, Šventaragio, T. Vrublevskio gatvėse keisis 10, 11, 33 ir 89 maršrutų autobusų trasos.

Birželio 19 d. 15.00-16.30 val.  10, 11 ir 33 maršrutų autobusai važiuos pakeistomis trasomis, o 89 autobusų maršruto trasa keisis nuo 14.30 iki 16.30 val.

Naktinių ir pakeistų autobusų maršrutų trasų žemėlapis: https://tinyurl.com/kulturosnaktis.

Kultūros nakties metu kursuosiančių naktinių autobusų ir pakeistų maršrutų tvarkaraščius nuo birželio 14 d. rasite www.judu.lt.

Atmintinė keleiviams 

Kelionę susiplanuoti padės patogus JUDU įrankis https://bit.ly/GreiciausiasMarsrutas.

Viešojo transporto eismo judėjimą galite stebėti tiesiogiai https://bit.ly/VirtualiSvieslente.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi), telefonu +370 5 210 70 50.

KITOS NAUJIENOS

Svečiai iš Čekijos: audiovizualinis šokio spektaklis „Guide“

Jau šį penktadienį vilniečių ir miesto svečių lauks ypatingas kultūros ir meno įvykis – kasmetinis festivalis „Kultūros naktis“. Kaip ir kasmet, festivalio programoje – ne tik geriausių Lietuvos atlikėjų, aktorių ir šokėjų pasirodymai, parodos ir instaliacijos, bet ir kruopščiai atrinkti svečiai iš užsienio. Vienas iš…
Skaityti straipsnį

Kultūros naktyje – solidarumas su Ukraina

Jau kitą penktadienį, birželio 17-ąją, vyksiantis kasmetinis kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“ suteiks progą vilniečiams ir miesto svečiams virš 90 skirtingų kultūros ir meno renginių – koncertų, parodų, instaliacijų, spektaklių, kūrybinių dirbtuvių ir ekskursijų. Kaip ir kasmet, renginių programa natūraliai atspindi svarbiausius lūžius kultūros…
Skaityti straipsnį

Paskelbta festivalio „Kultūros naktis 2022“ didžiųjų renginių programa

Jau visai netrukus – birželio 17-ąją – naktinį Vilnių nušvies kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Šešioliktąjį kartą vilniečius ir miesto svečius susipažinti su naujausiomis meno tendencijomis ir laiko patikrinta klasika kviečiantis įvykis po dvejų pandemijos metų grįžta pilnu pajėgumu: paskelbtame festivalio tradicinių renginių sąraše…
Skaityti straipsnį

Kultūros naktis ir vėl nušvis vasarą: naktinis festivalis neleis pamiršti, kad šviesa visada laimi

Birželio 17 d. į Vilniaus vasaros renginių repertuarą sugrįžta kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“. Vilniečius ir miesto svečius festivalis pasitiks su nauju šūkiu – Šviesa visada laimi – skatindamas tiek miestus apgaubiančios nakties, tiek sukrečiančių nūdienos įvykių tamsą išsklaidyti kultūros šviesa.  Šįmet programoje –…
Skaityti straipsnį
Meniu