kulturos-naktisArtboard 1

4 pojūčiai – 1 scena

Renginio laikas: 21:00-01:00

Visą vakarą bare „Paviljonas“ skambės įvairialypės indie pop muzikos koncertai. Šiame renginyje susivienys jaunosios kartos muzikos atlikėjos, kuriančios skirtingą, tačiau klausytojus vieningai įtraukiančią muziką, kurią svarbu ne tik girdėti, bet ir pajusti. Tai puiki proga supažindinti Kultūros nakties lankytojus su nauja, ne visiems dar atrasta muzika. Visos merginos šiemet planuoja išleisti naujos muzikos, tad Kultūros nakties lankytojams bus galimybė vieniems pirmųjų išgirsti šias naujienas.

Gina Shee – atlikėja kurianti indie/soul/R&B stiliaus muziką, apjungiamą tribal garsais ir energija. Prieš metus solo karjerą pradėjusi atlikėja savo kūryboje nevengia kalbėti atviromis temomis, leidžiančiomis pažvelgti giliau į savo vidų, ieškant atsakymų bei išsilaisvinimo muzikoje. Vienas išskirtinių kūrėjos bruožų – meilė vokalo harmonijoms, jų pasirodyme netruks. Kartu pasirodys pritariančios vokalistės bei gyva grupė.

Justė Kraujelytė – daugeliui atpažįstamą iš grupių „OKATA“, „Pluie de Comètes“, „BEATS“ ir kitų muzikos projektų. 2020 m. Justė pristatė solinį albumą „Therapy“, kuriame atlikėja drąsiai kalba nepatogiomis psichologinėmis temomis, atvirai dalinasi savo išgyvenimais ir kviečia klausytoją atrasti savo santykį su jomis. Šių metų pabaigoje Justė planuoja pristatyti EP albumą „Nejausmas“, kuriame gilinsis į skirtingas nerimo formas ir praktikas, padedančias jį įveikti. Kultūros naktyje klausytojai išgirs debiutinio albumo „Therapy“ albumo dainas su gyvo garso grupe.

Petunija – dainininkė ir kūrėja, klausytojus žadinanti dream pop/shoegaze/trip-hop muzikos garsais. 2019 m. pabaigoje atlikėja pristatė savo debiutinį albumą. Kuriamuose tekstuose perteikiamos 90-tųjų vaikams aktualios temos: nostalgijos, romantinių santykių, laisvės, atsiribojimo nuo autoriteto. Petunijos muzikoje girdima elektronikos, ryškių gitarinių partijų ir svaiginančių vokalinių melodijų sintezė. Atlikėja programą pristatys kartu su gyva grupe.

Pluie de Comètes – gyvos elektroninės muzikos duetas, kuriantis muzikinius pasirodymus, paremtus įvairių elektroninių instrumentų: sintezatorių, sekvencerių, semplerių ir efektų naudojimu gyvo pasirodymo metu, kurį papildo gyvas vokalas. Atlikėjai kaskart kuria vis kitokį, teminį pasirodymą, miksuoja įvairius stilius, gyvą pasirodymą papildo nostalgiška/futuristinė atmosfera ir įvaizdis. Dueto planuose – 3 skirtingų nuotaikų EP, kurių dainomis užbaigsime vakarą.

Renginio programa:

21:00 Gina Shee

22:00 Justė Kraujelytė

23:00 Petunija

00:00 Pluie de Comètes

Projekto vykdytojas: Agnė Šiaulytė, Justė Kraujelytė, Gina Kazlauskaitė

Meniu