kulturos-naktisArtboard 1

„Adomo Galdiko tapyba – tavo sielos peizažas“. Patyriminė edukacija

Renginio laikas: 18:00-20:00

Renginio vieta: Arklių g. 20-1 A

Edukacijos metu dalyviai susipažįsta su muziejuje eksponuojama Adomo Galdiko darbų paroda ,,Žvelgiu į peizažą…“. Į pažintį leidžiamasi semiantis žinių apie peizažo žanro istoriją, skirtingus A. Galdiko peizažų etapus bei juose atsiskleidžiančias įvairias stilistines meno kryptis. Edukacijoje suteikiama galimybė išvysti išskirtinę archyvinę video medžiagą apie dailininko kūrybą ir gyvenimą.

Patyriminėje edukacijos dalyje, lydint meditaciniams gamtos garsams ir miško kvapams, dalyviai kuria savo individualų emocijų peizažą – savo sielos medį. A. Galdiko kūryboje medžiai, augalai veikia kaip žmogaus jausmų paralelė, tad edukacijoje, kaip ir pats autorius, suteikiama galimybė susikurti ir paanalizuoti savo emocijų peizažus.

Kuriama laisvai pasirinkta stilistika, individualias emocijas išlaisvinant per spalvas. Edukacijos metu per savo kūrinius pažįstama, kaip individualios emocijos veikia kūrybą – kurdami dalyviai atsipalaiduoja, pasineria į savo pasąmonės gelmes, kur slypi vidiniai rezervai ir potencialas. Edukacija vedama tik lietuvių kalba.

Projekto vykdytojas: Adomo Galdiko muziejus

Meniu