Ken Cassie – vokalas, bosinė gitara (Gana)
Artūras Chalikovas – klavišiniai,
vokalas Gintaras Šulinskas – gitara
Arvydas Joffė – būgnai
Afrokayfee – tai Lietuvos džiazo meistrų ir svečio iš Afrikos, Ken Cassie (Gana), bendras projektas. Grupę subūrė Artūras Chalikovas kartu su Ken Cassie. Prie jų prisijungė autentiška afrikietiška muzika besidomintys Lietuvos muzikantai virtuozai. Jazz, reggae, funk, fusion, salsa – visiems žanrams afrikietišką atspalvį suteikia minkštas Ken Cassie vokalas ir Richard Bono stilių atliepiančios bosinės gitaros partijos.
Ken Cassie, dar žinomas kaip Kenneth Komla Senyo Edu, yra ypatingas svečias: atlikėjas ir Ganos muzikos vunderkindas. Kenas yra kilęs iš garsaus šimtmečius Afrikos valdantiesiems tarnaujančio muzikantų klano, perduodančio savo talentą ir žinias iš kartos į kartą Ganos Voltos regione. Kaip atlikėjas, nuo pat vaikystės iki šiol dirba muzikos industrijoje, derindamas savo pasirodymus su akademiniais kūriniais. Savo filosofiją muzikinėje srityje atlikėjas įvardina kaip tradicinio afrikietiško stiliaus ir šiuolaikinio stiliaus derinį, suteikiant šiam hibridui holistinės universalios muzikos formos. Kenas ne tik puikiai groja ir improvizuoja, bet ir kuria. Be autorinių muzikos kūrinių yra kūręs muziką filmams ir spektakliams, garso takelius televizijos reklamoms Ganoje.
Artūras Chalikovas – Meistriškas gitaristas ir kompozitorius, savo muzika liudijantis simpatijas fusion. Jo stilius paženklintas ne tik puikia technika, bet svarbiausia – romantiniu polėkiu ir nuoširdumu. Jo improvizacijų melodinės linijos išdainuojamos ne tik instrumentu bet sykiais ir balsu. Išbandęs jėgas su daugeliu ryškiausių šalies džiazo muzikantų, pastaruoju metu gitaristas daugiausiai muzikuoja projekte „Sambossa“ ir su savo grupe „Jazz Brothers“. Artūras Chalikovas ne tik gitaros meistras – taip pat ir puikus pianistas, vokalistas, pedagogas, gitaros mokyklos „Gloria“ įkūrėjas bei vadovas. Šį kartą atlikėjas gros klavišiniais.
Arvydo Joffės džiazo mėgėjams pristatinėti nereikia. Tai garsus Lietuvos džiazo būgnininkas, perkusininkas, kompozitorius ir pedagogas. Savarankiškai išmokęs groti būgnais grojo su roko grupėmis Bildukai, Nuogi ant slenksčio, Kadencija. Susidomėjęs džiazu 1979 baigė Lietuvos konservatorijos Klaipėdos fakultetą, o vėliau šiame fakultete dėstė. Taip pat dėstė Vilniaus B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, nuo 2000 m. dėsto Kauno J. Gruodžio konservatorijoje, nuo 2013 m. ir Vytauto Didžiojo universitete. Grojo S. Šiaučiulio ansamblyje, P. Narušio vadovaujamame džiazo orkestre. 1983 Kaune subūrė bigbendą Versmė, grojo su elektroninės muzikos grupe Argo, bendradarbiavo su R. Grabšto kvartetu, K. Lušo ansambliu, grojo V. Čekasino kvartete, G. Abariaus trio, Lithuanian Jazz Trio, Kauno bigbende. Nuo 1992 rengia ir atlieka konceptualias solines programas, kuriose derina akustinius bei elektroninius mušamuosius instrumentus, kartu ir savitai dainuoja. Nuo 2001-ųjų – fusion stiliaus grupės Jazz Brothers narys, buvo subūręs ir savo grupes: kvartetą 2+2, duetą su Ž. Razausku, Trio. (pagal J.Kučinskaitės informaciją).
Gintaras Šulinskas pelnytai tituluojamas vienu iš geriausių Lietuvos gitaristų-virtuozų. Gitaristo kūrybinė biografija išties įspūdinga: jis yra dalyvavęs daugelyje džiazo festivalių, grojęs „Oktavoje“, Lietuvos lengvosios muzikos orkestre, pasirodęs originaliame amerikiečių miuzikle „Vestsaido istorija” (Leonardas Bernsteinas). Jungtinėse Amerikos Valstijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje Gintaras grojo sausakimšose salėse. Muzikantas dažnai talkina Lietuvoje koncertuojantiems užsienio atlikėjams. Prieš keletą metų Gintaras surengė jam session kartu su australų gitaros genijumi Tommy Emmanuel. Pastaruoju metu G. Šulinskas koncertuoja kartu su Lietuvos scenos grandais Gyčiu Paškevičiumi, Andriumi Kulikausku, Romu Dambrausku, Kostu Smoriginu ir kt.
Projekto vykdytojas: VšĮ „Stirna pievoje“