kulturos-naktisArtboard 1

AMRES ART šilko istorijos

Renginio laikas: 18:00-22:00

Renginio vieta: AMRES ART, Polocko g. 41

AMRES ART Gallery pakvies apžiūrėti unikalius, Lietuvoje analogų neturinčius šilko batikos paveikslus. Paveikslų prototipai yra kuriami Lietuvoje, o šilke jie perteikiami Indonezijos batikos dailininko rankomis. Šilko dekoravimas vašku turtingoje Indonezijos gamtos apsuptyje, sluoksniais padengiamos ir saulėje džiovinamos spalvos virsta gyvybės pilnais paveikslais. Šiuose kūriniuose užkoduotas istorijas kviesime „perskaityti“ savo kūno pojūčiais ir kartu sužinoti, kokį poveikį paveikslas turės Jums – Jūsų savijautai, Jūsų asmenybės vystymuisi ir augimui. Kviesime tapti paveikslų istorijų ir pavadinimų autoriais, o įtaigiausių autorių lauks galerijos dovanos.

Šilko istorijos padės suprasti meną, madą dizainą kitaip – „degustuoti“ jį savo kūno potyriais. Per lytėjimą, uoslę, regą ir bendrą kūno reakciją atpažįstame vaizdinių poveikį mūsų savijautai, kūno reakcijos yra geriausia nuoroda į tai, koks meno kūrinys tinka mums, kaip asmeniui.

Vyks ir batikos piešimas – padedami AMRES ART Gallery atstovų išbandysime piešti tiek Indonezijoje naudojamais, tiek galerijos pritaikytais batikos įrankiais. Kartu pamatysime kaip gimsta intuityvios estetikos metodu kuriami batikos raštai. AMRES ART Gallery erdvėje atrasime intuityvios estetikos mados dizaino kolekcijas – kartu su Lietuvos dizaineriais sukurtus drabužius ir aksesuarus.

Taip pat paskelbsime ir apdovanosime Meninės fotografijos konkurso „Augalų portretai 2021“ finalininkus.

Projekto vykdytojas: UAB „AMRES ART“

Meniu