kulturos-naktisArtboard 1

Apsišviesk!

Renginio laikas: 18:00-00:00

Svajojai po muziejų ar centrą pasivaikščioti netradiciniu būdu? Mėgsti spręsti galvosūkius ir tamsa Tavęs negąsdina? Tuomet Valstybės pažinimo centras kviečia apsišviesti apie Lietuvą tamsoje – interaktyviame pabėgimo kambaryje!

Tavęs laukia galvosūkiai, interaktyvių užduočių narpliojimas bei ekspozicijos ir parodų tyrinėjimas. Kiek Lietuvoje yra miestų? Kieno tai koordinatės: 55°45′22″š. pl. 24°22′41″r. ilg.? Su kiek valstybių Lietuva yra užmezgusi diplomatinius santykius? Koks miestas buvo Lietuvos kultūros sostinė 2020 metais? Įveik visas orientacines užduotis ir rasi išėjimą! Ar išdrįsi pasinerti į naują, nepamirštamą nuotykį…? Laukiame Tavęs!

Seansai: 19 val., 21 val., 23 val.

Trukmė: apie 1 val.

Viename seanse gali dalyvauti: iki 30 asmenų. Komandoje žmonių skaičius neribojamas, tačiau rekomenduojama – iki 5 asmenų.

Registracija: vykdoma gyvos eilės principu.

Vieta: Valstybės pažinimo centro -1 aukštas.

Kilus klausimams rašyti registracija.vpc@prezidentas.lt arba skambinti +370 706 64094.

Amžius: rekomenduojama nuo 12 metų.

Pastaba: dalyvaujant pabėgimo kambario veikloje reikalingas žibintuvėlis. Iki seanso pradžios prašome atvykti likus bent 10 min.

Vykstant pabėgimo kambario seansams bus galima kaip ir įprastai lankyti Valstybės pažinimo centro I ir II aukštus, dalyvauti interaktyvių kubų ar Kahoot žaidimuose.

Projekto vykdytojas: Valstybės pažinimo centras

Meniu