kulturos-naktisArtboard 1

Augusto Bidlausko ir Tado Gindrėno kūrybos parodos

Renginio laikas: 18:00-00:00

Vilniaus grafikose meno centro galerijoje „Kairė-dešinė“ birželio mėn. bus rodomos dviejų grafikų parodos, kuriose lankytojai galės susipažinti su skirtingų raiškų ir stiliaus menininkų kūryba.

Augustas Bidlauskas (g. 1981). Kūryboje naudoja išskirtinai mecotintos techniką. Beveik dešimtmetį Augusto kūriniams yra būdinga žmogaus tema, kurią dailininkas interpretuoja pasitelkdamas alegorijų kalbą, su neslepiama ironija tyrinėja žmogiškumo ribas ir silpnybes. Naujausiame kūrinių cikle autorius toliau tęsia jam sudėtingiausios – peizažo – temos ieškojimus.

Tadas Gindrėnas (g. 1979). Menininkas savo kūryboje tvirtai remiasi į tradicinę lino raižinio techniką, kuri netrukdo išraiškingai žaisti populiariosios kasdienybės kultūros elementais. Gindrėnas eksploatuoja socialinio miestovaizdžio temą, jį domina urbanistinės kultūros atspindys žmonėse, siekis atskleisti žmogaus mieste ir miesto žmoguje tarpusavio sąveiką, tamsias ir šviesias vartojimo kultūros puses.

„Kultūros nakties“ proga bus organizuojama speciali programa – susitikimas parodoje su pačiais menininkais, jų pasakojimas apie kūrybines intencijas, inspiracijas ir technologines grafikos meno subtilybes.

Projekto vykdytojas: Vilniaus grafikos meno centras

Meniu