kulturos-naktisArtboard 1

Baigiamoji metinė paroda

Renginio laikas: 18:00-22:00

Maironio gatvės trečiuoju numeriu pažymėtame pastate (sovietiniais laikais čia veikė „Tiesos spaustuvė), akademinės bendruomenės vadinamoje „Titaniku“ (dviejuose aukštuose esama ir tokio pat pavadinimo parodų salių) yra vienas iš VDA korpusų. Keturaukščiame pastate veikia Mados dizaino, Dizaino, Grafinio dizaino, Fotografijos/Animacijos/Medijos meno katedros. „Kultūros nakties“ metu lankytojai kviečiami apsilankyti baigiamojoje VDA diplomantų parodoje, kurios lokacija ne tik parodinės „Titaniko“ erdvės, bet ir minėtųjų katedrų studijos bei auditorijos.

Šiais metais Vilniaus dailės akademijos diplomantų (bakalaurantų ir magistrantų) darbų gynimai prilygsta dideliam kultūriniam sprogimui. Priešingai ankstesnių laikų praktikai, kuomet kulminacinis akademinio proceso taškas trukdavo vos vieną ar kelias dienas, Akademija šiais metais rengia grandiozinę baigiamąją studentų diplomantų (bakalaurų ir magistrų) parodą, birželio pradžioje atsiveriančią ne tik šioje pagrindinėje ir vienintelėje Lietuvos aukštojoje dailės mokymo institucijoje, bet ir kitose sostinės parodinėse erdvėse (visų pirma – Lietuvos dailininkų sąjungos galerijose).

„Titanike“ publika kviečiama susipažinti su naujausiomis meno ir dizaino tendencijomis bei jaunaisiais kūrėjais, kuriems priklauso Lietuvos kultūros ateitis.

Projekto vykdytojas: VDA muziejus

Meniu