kulturos-naktisArtboard 1

Džiazo grupės CinAmono koncertas

Renginio laikas: 20:00-22:00

Autorinio lietuviško džiazo koncertas svetainės-baro „Veranda“ kiemelyje. Jūsų dėmesiui grupė CinAmono su šį pavasarį išleisto albumo Music is the Ocean programa. Laukiame visų, kurie vertina originalią autorinę muziką ir myli džiazą.

Grupės CinAmono (C in A mono) pradžia 2013-ais metais. Tai buvo Lauros Budreckytės ir kontrabosininko Vyčio Nivinsko duetas. Juodu vienija daugybė dalykų: žavėjimasis intuityviomis, mistinėmis muzikos savybėmis, bebaimis improvizavimas ir ekstatiškas pasinėrimas į garsų sukeliamas būsenas. Kompozicijoje jie siekia natūralios pasakojimo tekmės ir visuomet palieka atviras erdves netikėtumams, kurių jie įneša ir patys, ir sulaukia iš scenos partnerių.

Šį kartą CinAmono pasirodys kaip kvartetas: Laura Budreckytė (balsas), Vytis Nivinskas (kontrabosas), Paulius Volkovas (gitara), Domantas Razmus (būgnai). Kolektyvas pasižymi unikalia sonorika, kiekvienam kūriniui, temai ar būviui atrandama išskirtinė, nauja, taikliausiai jį perteikianti spalva, iš kurios aiškiai išnyra individualūs balsai, noriai ir gausiai besileidžiantys į improvizaciją.

Muzikos kritikai apie naują programą atsiliepia taip:

„Labai spalvingas CinAmono skambesių pasaulis pinamas iš įvairių stilistinių ir kūrybinių patirčių, kur skamba džiazo, bliuzo, modernios, akademinės, kamerinės muzikos atgarsiai, o daugybės stilių samplakoje išsigrynina savas kalbėjimo būdas“ (Jūratė Kučinskaitė)

„CinAmono pasižymi unikalia sonorika, kiekvienam kūriniui, temai ar būviui atrandama išskirtinė, nauja, taikliausiai jį perteikianti spalva, iš kurios aiškiai išnyra individualūs balsai, noriai ir gausiai besileidžiantys į improvizaciją.“ (Laima Slepkovaitė)

„Jei manęs paklaustų, kokia šio albumo žinutė, atsakyčiau – iš širdies į širdį, su lietuviška melancholija, smaragdine žaluma bei nerimstančia improvizacija. Skirta pasaulio žmogui. Tegul būna mums visiems lengva ir jauku, tikiuosi, su CinAmono muzika.“ (Laura Budreckytė)

Koncertą, bendradarbiaujat su Svetaine – baru „Veranda“, rengia kultūros organizatorius VšĮ „Stirna pievoje“.

Būtina registracija: Staliukų rezervacijos: +370 5 2730107

Projekto vykdytojas: VšĮ „Stirna pievoje“

Meniu