kulturos-naktisArtboard 1

EUFORIA

Renginio laikas: 19:00-20:00

Milda Arčikauskaitė – dainininkė, šokėja, kompozitorė, aktorė, mokytoja.

Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (LMTA) studijavo džiazo vokalą, Escuela Superior de Arte Dramático (ESAD, Sevilija, Ispanija) studijavo teatro vaidybą.

Milda koncertuoja nuo 2005 metų. Rašo kompozicijas, kuria savo menų sintezės projektus bei dalyvauja spektakliuose, koncertuose, meno parodų atidarymuose, valstybiniuose minėjimuose. Garsina audioknygas, trumpametražius filmus. Rengia interviu ir straipsnius, kurie publikuojami šalies leidiniuose. Organizuoja ir veda renginius, ruošia jų aprašus, plakatus.

Nuo 2007 m. dirba balso mokytoja su vaikais ir suaugusiais. 2013 m. Milda įkūrė savo mokyklą „Laisvo balso studija”, kurioje vyksta individualios balso konsultacijos, ansambliai, seminarai, mokymai, vasaros stovykla.

Diego Robledo gimė ir mokėsi Chiapas mieste Meksikoje. Vėliau studijavo Pensilvanijoje ir grojo Pensilvanijos kameriniame orkestre, dalyvavo Kroatijos radijo ir televizijos simfoninio orkestro veikloje, dirbo kontrabosininku Boca del Rio filharmonijoje Meksikoje. Jis buvo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro vyriausiasis kontrabosininkas. Šiuo metu Diego yra vienas iš Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kontrabosininkų. Aktyviai dalyvauja festivaliuose ir meistriškumo kursuose JAV ir Europoje. 2022 m. vedė meistriškumo pamoką Venesuelos festivalyje „Contrabajeando“.

Projektas EUFORIA – tai subtilus, žaismingas, stilingas, kvėpuojantis Mildos ir Diego duetas, kuriamas specialiai festivaliui „Kultūros naktis“ 2023. Džiazo temos, lopšinės lietuvių ir ispanų kalbomis persipins su citatomis iš Julio Cortazaro kūrybos bei laisvomis improvizacijomis.

Projekto vykdytojas: Milda Arčikauskaitė – balsas, judesys, Diego Robledo – kontrabosas

Meniu