kulturos-naktisArtboard 1

Jook House Blues

Renginio laikas: 21:00-22:00

Jook House Blues – keliaujantis bliuzo karavanas, susibūręs vienam šokių vakarėliui ir netikėtai tapęs ilgalaikiu projektu. Tai muzikos trupė, kurią sudaro šokėjai ir bliuzo mylėtojai, o savo kuriama atmosfera JHB išsyk nukelia į senus laikus menantį Amerikos pietuose įsikūrusį Jook Joint’ą.

Trupės sąstatą sudaro kintantys instrumentai: akustinė gitara, klavišai, kontrabosas, perskusija, pučiamieji trimitas, trombonas, lūpinė armonikėlė ir žinoma svaiginantys vokalai. Todėl kiekvienas pasirodymas žavi naujais garsais ir detalėmis. Atliekami stiliai: blues, jazz-fusion, pop.

Jook House – kultūrinis fenomenas – susirinkimų vieta pietinėse Valstijose, pradėjęs rastis iš karto po vergovės panaikinimo. Išgerti, palošti, pasiklausyti muzikos, pašokti ar kitaip socializuotis skirti priemiesčių pakelės namai davė pradžią bliuzo muzikai, afroamerikietiškiems šokiams ir visai šiuolaikinei kultūrai. Šią kultūrą atlikėjai nešiojasi su savimi ir dalinasi su aplinkiniais. Tad jei nori patirti ir sužinoti, kas yra sena, sunkiu žingsniu ir verksmingais balsais pažymėta bliuzo kultūra, ateik pasisvečiuoti į Jook House Blues virtuvę. Mes tavęs lauksim beprotiškam vakarėliui!

Pasirodymų sąraše: Bluesdance.lt šokių vakarėliai, sezono atidarymas, Bluesila-tarptautinis bliuzo šokių festivalis Lietuvoje, Naujametinis Bliuzo kabaretas Appy Books Store, Pavilijonas, bliuzo šokių vakarėliai Kaune ir kt.

Projekto vykdytojas: Jook House Blues

Meniu