kulturos-naktisArtboard 1

Joyboy pristato: „Būk prakeikta, Grečet!”

Renginio laikas: 22:00 - 00:00

Artroko grupė Joyboy (Ainis Storpirštis ir Artūras Jelinas) atliks gyvos muzikos koncertą, pristatantį būsimąjį spektaklį „Būk prakeikta, Grechet!”. Spektaklio aktoriai monologais, šokiais bei dainomis papasakos istoriją apie slaptą naktinį Vilniaus gyvenimą.

Spektaklis pasakoja apie jauną vaikiną Ričardą, staiga netekusį tėvo ir nebežinantį, ką daryti su savo gyvenimu bei užplūdusiais jausmais. Nebegalėdamas likti gimtajame Kupiškyje, jis nusprendžia atsakymų ieškoti Vilniuje. Suviliotas gandų apie vykstančius slaptus vakarėlius, mieste geriau žinomus kaip „Technolution”, ir apie jų organizatorių Helmutą Kriegą, vaikinas nusprendžia bet kokiomis sąlygomis su juo susipažinti ir ten patekti.

Spektaklis „Būk prakeikta, Grečet!” pagal to paties pavadinimo pjesę „Būk prakeikta, Grečet!” (aut. Ainis Storpirštis) pasakoja apie jaunus žmones, dvasiškai paskendusius naktinio Vilniaus miesto gyvenime. Paskendusius iliuzijoje, persmelktoje beprotiškų slaptų vakarėlių, narkotikų, alkoholio bei laisvės troškimo, ir viso to neišvengiamas pasekmes. Tai istorija apie jauno žmogaus potencialo žlugimą, išdavus save ir pasirinkus netinkamą kelią. Apie bėgimą nuo atsakomybės, apie nuolatinį slapstymąsi pramogų pasaulyje, kuris suteikia galimybę nemąstyti apie rytojų, taip tik dar giliau klimpstant į akliną tamsą.

Teatralizuoto koncerto kūrėjai: Diana Gružauskaitė​, Džiugas Karoblis, Kajetana Ageikinaitė, Justa Rubežiūtė, Artūras Jelinas, Ainis Storpirštis, Gabija Urniežiūtė, Artūras Murauskas.

Būtina registracija: Čia

Projekto vykdytojas: Kaino karta

Meniu