kulturos-naktisArtboard 1

Kala Sound System

Renginio laikas: 20:00-02:00

Naktis, industrinis rajonas, garsas, vaizdas.

Miesto centrui per triukšmingi renginiai vyksta miesto paribiuose. Vykstant gentrifikacijai jų organizatoriai traukiasi į rečiau apgyvendintus arba išvis kaimynų neturinčius rajonus. Industrinė Kirtimų rajono aplinka, jame esantis skulptūros ir vitražo centras yra tinkama vieta naktiniam įvykiui su dideliu garsu. Dienos metu skulptūros ir vitražo centre dirbantys menininkai atveria savo teritoriją garsui nakčia.

Su nepriklausoma garso sistema Kala Sound System organizuojamas renginys pakvies apsilankyti industriniame rajone. Garso takelį ruošia Bilwa (JAV), Samopal System DJ Emkidu ir DJ Matomatika, Egle Gud1 ir Kala Sound System. Vilniaus analoginės fotografijos ir kino festivalis ir Vytautas Juozėnas pristatys vaizdų programą.

Skulptūros ir vitražo centras atsiveria lankytojams atsiveria jau ne pirmą kartą. Kviesdami apsilankyti savo erdvėse ir organizuojamuose renginiuose, jų rezidentai jau kelis metus iš eilės plečia kultūrinę miesto orbitą.

Projekto vykdytojas: Kala Sound System, Kirtimų kultūros centras, Vilniaus analoginės fotografijos ir kino festivalis, Skulptūros ir vitražo centras

Meniu