kulturos-naktisArtboard 1

Kultūra CVI parke

Renginio laikas: 18:00-02:00

CVI parkas – atvira erdvė visiems tiems, kurie nori kurti, klausytis, ilsėtis ar tiesiog – būti. Tai vieta, kurioje galime pasijausti taip, kaip patys norime. CVI parko idėja – sukurti kultūros programą, kuri džiugins Vilniečius ir miesto svečius.

Tai vieta, kurioje jau antrą vasarą pristatomi įvairaus žanro atlikėjai – nuo liaudies muzikos iki džiazo, nuo renginių vaikams iki elektroninės muzikos formato.

Kultūros nakties programos rėmuose išgirsite paukščių čiulbėjimą, kanklių garsus, būgnų dūžius, elektroninės muzikos šėlsmą.

Programa

20:00

„Electro Opera Project“ – tai išskirtinis muzikinis projektas, kuriame susijungia įspūdingas profesionalios operos atlikėjos Agnės Buškevičiūtės-Tumalavičienės vokalas ir šiuolaikinės muzikos garsai.

Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienė – charizmatiška, profesionali operos daininkė, muzikinio televizijos projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja, populiarių lietuviškų serialų „Pone Prezidente“, „Laisvės kaina. Sąjūdis“ ar „Laisvės kaina. Disidentai“ pagrindinių vaidmenų atlikėja.

2017 metais Agnė įgijo klasikinio dainavimo bakalauro laipsnį, o 2019 metais – magistro laipsnį Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, metus mokėsi prestižinėje Sibeliaus Akademijoje, Helsinkio menų universitete. 2013 metais su Justinu Lapatinsku laimėjo muzikinį projektą „Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo“, 2014 metais tapo II vietos laimėtoja III-jame tarptautiniame jaunimo muzikos konkurse „Su muzika per Europą“, 2018 metais laimėjo specialų prizą už artistiškumą V. Jonuškaitės-Zaunienės dainininkių konkurse. Agnė operos rolės: Grafienė Rosina Almaviva „Figaro vedybos“ (W. A. Mozart), Eglė „Pilėnai“ (V. Klova), Giannetta „Meilės eliksyras“ (G. Donizetti), Sesė Osmina „Sesė Angelica“ (G. Puccini).

Su Agne scenoje pasirodys vienas sėkmingiausių, naujų vardų Lietuvos elektro muzikos pasaulyje Tomas Paulauskas-Bäsello. Jo remiksuoti populiarių atlikėjų kūriniai bei originalūs garso takeliai renka milijonus perklausų bei karaliauja radijo stočių top‘uose. Jis jau yra dirbęs su žinomiausiais šalies elektroninės muzikos scenos kūrėjais, tarp kurių Mario Basanov, Robby Burke, Linas Music bei muzikos atlikėjais Gabrieliumi Vageliu, Rūta Loop, Viliumi Popendikiu, Remiu Retro, grupėmis „Saulės kliošas“, „Queens of Roses“.

 

Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienė:

https://www.youtube.com/watch?v=Muzs1JMuRxM

Bäsello:

https://www.youtube.com/watch?v=JkSUA6xpgJI

https://www.youtube.com/watch?v=jGxV-rmZqxU

22:00

Jausmė – viena iš nedaugelio savito braižo atlikėjų, pradėjusi garsinti liaudies instrumentą, koncertines kankles, už Lietuvos ribų. Savo kompozicijose ir dainose ji balsu, dvidešimt devyniomis stygomis, lietuvių bei anglų kalbomis audžia jaukų folkloro, soul, minimalizmo žanrų apklotą, apdabintą kitų mėgstamų stilių (dub, džiazo, post-rock, elektronikos) elementais.

 

Po daugiau nei penkmečio darbo (muzikiniai projektai, dokumentikos takelio rašymas bendradarbiaujant su BBC, elektroninės muzikos partnerystės, renginių organizavimas) ir gyvenimo Bristolyje, JK, atlikėja 2020 m. vasarą sugrįžo kurti į gimtąją Lietuvą, kur, įkvėpta šaknų, gimtųjų miškų, kalbos, žmonių istorijų ir tokių muzikantų bei grupių kaip Thom Yorke, Moses Sumney, The Cinematic Orchestra, Lianne La Havas ir kt., 2021 m. pradžioje įrašė pilno metro solinį albumą apie savo beveik dešimtmetį trukusią kelionę namo – į gimtinę, į save.

 

Jausmė nepaliauja skleisti žinios, jog muzika – tai ne tik vakarėlis, bet ir puikus mediumas išjausti ir paleisti, dalintis gyliu, suvokimais ir vertybėmis, taip pat, kad turime stengtis išlikti autentiški, kai šiuolaikinis pasaulis laisvę bando sprausti į rėmus.

23:00

https://www.youtube.com/watch?v=xBeSncS3tWg&list=PLFF3ghvO-oktM3mLIwB-2IDshtUjz33Gc&index=16&t=97s

Dj Tomas Boo (Boogaloo)  save pristato diggeriu, kolektoriumi, muzikos kaupėju ir transliuotoju, party’s organaizeriu, nuotaikos dizaineriu ir kūrėju, keistos muzikos mylėtoju, soul & funk mama.

https://radiovilnius.live/category/shows/tomas-boo/

Projekto vykdytojas: Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė

Meniu