kulturos-naktisArtboard 1

LRT OPUS @ ŠMC kavinė

Renginio laikas: 22:00-02:00

Ką tik penkioliktojo gimtadienio žymą peržengusi alternatyviosios muzikos radijo stotis LRT OPUS gilyn į rudenį atsikvėpti neketina ir kviečia „Kultūros naktį“ švęsti drauge su specialiai šiam festivaliui parengta programa. Jos metu tiek vilniečių, tiek miesto svečių mėgstamos ŠMC kavinės (Vokiečių g. 2) lankytojų laukia net trys svarbių lietuviškos alternatyviosios muzikos scenos vardų, o kartu – ir LRT OPUS laidų vedėjų, DJ setai.

Programa:

22.00 val. – Dovydas Bluvšteinas DJ set. Dovydas Bluvšteinas – muzikologas, pedagogas, koncertų organizatorius, muzikos leidėjas, melomanas ir LRT OPUS laidos „Muzikos pasaulis pagal Dovydą Bluvšteiną“ vedėjas.

23.00 val. – Garbanotas DJ set. Grupė „Garbanotas“ – vienas sėkmingiausių lietuviškų psichodelinio, indie roko kolektyvų, kurio įkūrėjai, broliai Mantas ir Šarukas Joneikiai, LRT OPUS eteryje veda laidą „Garbanota banga“.

00.30 val. – ba. DJ set. LRT OPUS eteryje netrukus jau aštuntąjį savo aštriai gitarinei muzikai skirtos laidos „RED ROSE RADIO“ sezoną pradėsiantis grupės „ba.“ frontmanas Benas Aleksandravičius – ne tik vienas svarbiausių naujosios kartos alternatyviojo roko balsų, bet ir kruopštus selektorius. Jis ŠMC kavinėje uždarys specialią LRT OPUS „Kultūros nakčiai“ dedikuotą programą.

Būsi? Būk. Girdėjome, aušta nauja „Kultūros naktis“.

Negalintiems užsukti, bet norintiems išgirsti – muzikines „Garbanoto“ ir „ba.“ selekcijas nuo 23.00 val. transliuos portalas LRT.lt.

Pradžia: 22.00 val.

Vieta: ŠMC kavinė (Vokiečių g. 2).

Meniu