kulturos-naktisArtboard 1

Miesto eilės

Renginio laikas: 18:00-20:00

Spektaklis-kelionė Miesto eilės

Šiek tiek interaktyvus spektaklis vyks vaikams vaikščiojant Vilniaus senamiesčio gatvėmis ir kiemais, klausant lietuvių poetų eilėraščių ir patiriant dviejų draugų, Liudo ir Stepono, draugystės istoriją bei naujai atrandant Vilnių. Dalyviai turi galimybę patirti Stepono ir Liudo Vilnių. Nors Steponas – ganėtinas chuliganas, netrukus paaiškėja jo lyriška prigimtis.
 Iš viso kelionę sudaro 8 stotelės, jose dalyviai patiria, išgirsta 8 eilėraščius, pamato aštuonis neįprastus objektus (senovinius kino prietaisus), iš kurių kiekvienas sukuria mažą stebuklą. Laimingiausieji, akyliausieji pamato ir patiria dar daugiau.
 Eilėraščiai ne iliustruoja Vilnių, o tam tikra prasme jį papildo. Iš esmės Steponas parodo ne tik koks Vilnius yra, bet ir koks jis gali būti kiekvienam mūsų, jei tik atsivertume potencialioms galimybėms išgirsti ir pamatyti daugiau nei įprasta.

Idėjos autorė, režisierė: Kristina Mauruševičiūtė

Dramaturgė: Diana Gancevskaitė
Kompozitorius: Jokūbas Tulaba

Scenografė: Dalia Kiaupaitė; Kinetinių objektų konstruktoriai – Audrius Bartninkas, Justinas Šukaitis

Aktoriai: Daumantas Ciunis (Steponas), Marius Gotbergas (Liudas), Vytautas Kontrimas, Paulius Čižinauskas, Gabrielia Kuodytė, Vytautas Rašimas, Aura Garmutė, Artūras Dubaka, Aldona Vilutytė, Kristina Mauruševičiūtė
 Dailininkai: Ieva Babilaitė, Ieva Miškinytė, Vanda Padimanskaitė, Alisa Rūta Stravinskaitė, Gabrielė Penčylaitė, Edita Vieraitienė , Dalia Kiaupaitė.

Spektaklio pastatymą finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus savivaldybė.

Būtina registracija:  teatroistorijos@gmail.com

Projekto vykdytojas: Teatro istorijos

Meniu