kulturos-naktisArtboard 1

Naktinė ekskursija po Bernardinų istorinį-architektūrinį ansamblį

Renginio laikas: 19:00-23:00

2021 m. rugsėjo 24 d. Bernardinų bažnyčia bus atvira Kultūros nakties lankytojams. Vilniečių ir miesto svečių 19 val. ir 21 val. laukiame ekskursijose po Bernardinų istorinį-architektūrinį ansamblį.

Mažesnieji broliai (pranciškonai bernardinai) vilniečius ir miesto svečius kviečia užsukti į Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią, pavaikščioti po vienuolyno ansamblį, kuriame naujai atsivėrė įspūdingos erdvės.

Apsilankymas vieninteliame Vilniaus senamiestyje geriausiai išlikusiame gotikos kampelyje – Bernardinų ansamblyje – tikimės, paliks neišdildomą prisiminimą. Ekskursijos metu ne tik sužinosite nuo XV a. vid. prasidėjusią Bernardinų istoriją, bet ir turėsite progą išvysti atnaujintas senojo ansamblio erdves bei pajusti iki dabar išlikusią tų laikų dvasią. Pavaikščiosite senojo vienuolyno koridoriais, nusileisite į bažnyčios požemius ir gynybinių bokštelių sraigtiniais laiptais pakilsite į palėpę. O ten išvysite, drįstame sakyti, įspūdingiausią Vilniaus senamiesčio bažnyčių bokštų ir stogelių panoramą!

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Būtina registracija: +37068240216

Projekto vykdytojas: Bernardinų parapija

Meniu