kulturos-naktisArtboard 1

Šilko kiemelis

Renginio laikas: 18:00-22:00

ŠILKO KIEMELIS

AMRES ART kviečia į unikalią intuityvios estetikos šilko paveikslų ekspoziciją pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje – Didžioji g. 13 kiemelyje ir AMRES ART Galerijoje. Čia pamatysite ir fotografijų konkurso „ATSPINDŽIAI“ nugalėtojų darbus.

Čia eksponuojamus šilke ištapytus kūrinius organizatoriai kviečia pažinti, pasitelkiant savo POJŪČIUS! Būtent pojūčiai, skatinantys atsiskleisti žmogaus asmenybei, yra svarbiausi intuityvios estetikos kūryboje.

Pasitelkdami savo POJŪČIUS lankytojai galės kitaip „perskaityti“ čia eksponuojamus šilko kūrinius kaip žinutes sau, savo asmenybei, savo augimui ir tobulėjimui.

Įsiklausydami į savo kūno reakcijas apsilankiusieji galės kurti paveikslui pavadinimus, haiku ar kt. Šilko kūriniuose PAJAUSTI ir pažinti vaizdinius padės kūrybinių asociacijų paieška – eksponuojamuose šilko kūriniuose bus galima atrasti gamtos asociacijas, sugretinant šilko kūrinius ir gamtos fotografijas.

Intuityvios estetikos šilko kūriniai apjungia trijų šalių kultūras: Italijos filosofo Antonio Meneghetti kūrybą, Indonezijoje gyvą ir tūkstantmečius siekiančią UNESCO saugomą batikos technologiją, kuria tapomas šilkas ir Lietuvoje gimusius AMRES ART kūrybinius sumanymus.

Šilko kiemelyje bus taip pat eksponuojami AMRES ART Batik fotografijų ir kūrybinių asociacijų konkurso „ATSPINDŽIAI: Asmenybė. Gamta. Batika“ nugalėtojų darbai. Juose – autorių pastebėtos kūrybinės asociacijos tarp AMRES ART Batik šilko asmenybės raštų ir gamtos vaizdų.

Laukiame Jūsų!

Projekto vykdytojas: Amres Art

Meniu