kulturos-naktisArtboard 1

SIRENOS’20: audioturas „Unwelcome“

Renginio laikas: Rugsėjo 24-Spalio 11 dienomis

Šį rudenį 17-ą kartą vyksiantis Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“ savo programa kviečia analizuoti ribas ir sienas, kurios mus skiria ir dėl kurių mes esame priversti nuolat kovoti. Ką reiškia būti nenorimu, nelaukiamu, atstumtu? Festivalis siūlo įsiklausyti į šiandieniniame diskurse dažnai aptariamų Vilniaus miesto vietų ir objektų alternatyvias istorijas audiogide SIRENOS’20: audioturas „Unwelcome“.

Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, skulptūra „Krantinės arka“, Žaliasis tiltas, Šnipiškių ir Užupio rajonai, Profsąjungų rūmai, Vilniaus Šv. diakono Stepono bažnyčia – tai septynios stotelės, kuriose klausytojai išgirs netikėtas, drąsias ir ironiškas istorijas, atskleidžiančias šių vietų svarbą kultūriniuose kontekstuose, kartais absurdišką jų realybę, nepagrįstą kritiką ar tapimą nepalankios įvykių sekos aukomis.

Turo lankytojams bus palikta laisvė savarankiškai susidaryti objektų lankymo maršrutą, taip susikuriant unikalią klausymo patirtį. Ant žemės prie kiekvieno objekto žiūrovas ras specialius lipdukus su QR kodais, kuriuos nuskaičius išmaniuoju įrenginiu išgirs pasakojamas istorijas.

Projekto vykdytojai: Vilniaus tarptautinis teatro festivalis Sirenos

Meniu