kulturos-naktisArtboard 1

Spektaklis „JIS“

Renginio laikas: 18:00-19:15 ir 20:00-21:15

Rugilės Sabonytės spektaklis „JIS“ analizuoja pagrindinio herojaus Jis vidinius išgyvenimus, Jo emocijų daugialypumą, vienatvę, baimę būti tamsoje ir tyloje, nuolatinį konfliktą su vidiniu pasauliu, negalėjimą pabėgti nuo savęs, savo minčių, nuolatinį keliavimą per šalis, kuriose ieško ramybės. Spektaklis kalba apie Jo tikrosios meilės paieškas ir negalėjimą jos atrasti, apie Jo sutiktas moteris ir suvokimą, kad tai nėra tai, ko jam reikia. Meilė ir pyktis – veikėjo Jis dvi jėgos, kurios nuolat viena su kita kovoja ir priveda jį prie kraštutinių situacijų. Mirti ar gyventi? Mylėti ar nemylėti? Pripažinti ir priimti AŠ ESU, ar kovoti su tuo? Tai ir yra didžiausia Jo problema – kas yra Jis?

Kūrybinė komanda spektaklyje dalinsis tikra istorija, kuri paskatins žiūrovą atvirai ir be baimes kalbėtis psichologinės sveikatos, lytinės orientacijos priėmimo, vyriškumo temomis.

Spektaklio metu bus naudojama šokio, teatro ir gyvai atliekamos muzikos sintezės forma, kuri žiūrovus ves į Jo kelionę, Jo išgyvenimus ir pasirinkimus, Jo užslėptus jausmus, baimes, nerimą, džiaugsmus ir žinoma – atsivėrimą. Pasirinkta forma bus siekiama kuo autentiškiau perteikti kiekvieną nesumeluotą emociją, išgyvenimą, jausmą. Spektaklyje taip pat naudojama temą pastiprinanti išraiškos priemonė – Saulės Barley fotoparoda su aktorių-šokėjų portretais pagal pjesės išrašytas situacijas, jausmus, išgyvenimus.

Būtna registracija: ČIA

Projekto vykdytojai: VšĮ Meno alchemija

Meniu