kulturos-naktisArtboard 1

Stotiniai

Renginio laikas: 20:00-00:00

Kultūros Nakties proga „Ideas Block” kūrybinė erdvė pakvietė menininkus įsikurti Pylimo/Geležinkelio gatvių sankryžoje esančiame skvere, prikeliamame naujam gyvenimui. Čia atsiras skulptūra-instaliacija, vyks judesio improvizacijos ir mandalų kūrimo dirbtuvės.

Būtina registracija: ČIA

Projekto vykdytojas: VšĮ Idėjų blokas LT/ Ideas Block

Programa

20:00 – 00:00 Menininko Hasan Alp Çelikel šiam vakarui sukurta skulptūra – instaliacija primena sceną iš paralelinės visatos, kurioje augalai turi garsą, šviesą, skonį, kvapą ir spalvas. Skulptūra sujungia menininko kūrybiškumą, technologijas ir maisto gaminimo įgūdžius su mūsų realybe.
20:00 – 20:45 Menininkė Eglė Kalibataitė, savo kūryboje apjungianti šiuolaikinį šokį ir performansus, videomeną, skulptūrą, instaliacijas ir grafiką, kviečia prisijungti prie judesio dirbtuvių. Kūrėjos vedamų improvizacijų tikslas – suteikti dalyviui patyriminę judesio terapiją, skirtą atrasti autentiškus, savitus judesius, judėjimo modelius ir naujas judėjimo išraiškas. Renginys atviras visoms amžiaus grupėms.
21:30 – 23:00 Po judesio užsiėmimo menininkė kvies dalyvius toliau tęsti kųrybinius tyrinėjimus su Mandalų piešimo ir spalvinimo dirbtuvėmis, kurių metu dalyviai galės nusipiešti asmeninę mandalą ir susipažinti su Śrī Yantros simboliu. Renginio pradžioje vyks trumpas pristatymas, kas yra mandala, ką ji reiškia ir kur ji panaudojama. Po to vyks laisvos kūrybinės dirbtuvės. *esant blogam orui – „Ideas Block“, Pylimo 60

Meniu