kulturos-naktisArtboard 1

Biuras

Renginio laikas: 21:00-23:00

Renginio vieta: Lukiškių g. 9

Biure praleidžiame nemažą laiko dalį, todėl natūralu, kad ir situacijų būna pačių įvairiausių. Vienos kelia juoką, kitos – pyktį, trečios – susižavėjimą. Nenuostabu, kad kai kurios situacijos tampa savotišku biuro folkloru. Biuro virtuvėje vyksta darbo santykių aptarimai, tualete ar rūkomajame aptariami didžiausi projektai ir priimami organizaciniai sprendimai, pasitarimų kambariuose, klausant kolegų pristatymų, stengiamasi nudirbti ir kitus, nebūtinai su svarstomu klausimu susijusius darbus. Tai tarsi žanro klasika.

Keičiantis laikams ir kartoms, biurai įgauna dar daugiau socialinių spalvų. Vietoje spausdintuvo gali rasti įjungtą krautis elektrinį paspirtuką, virtuvėje – dramą, kodėl yra tik paprasto, bet ne migdolų pieno. Kiekviena diena biure – tarsi naujas teatro epizodas. Turto banko renginyje BIURAS – vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas” improvizacijų šou, sukurtas ČIA ir DABAR, be scenarijaus ir išankstinio pasiruošimo. Aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas ir Inga Šepetkaitė drauge su žiūrovais improvizuos ir sukurs nuotaikingas teatrines situacijas, kuriose kiekvienas dalyvis išvys bent dalelę savojo darbo kasdienybės. Šiame biure tikrai nebus liūdna, o darbo sėkmė bus matuojama šypsenomis ir juoku.

Renginio metu vyks 2 improvizacijos šou. Vieno šou trukmė apie 50 min. Išankstinė rezervacija nereikalinga, tačiau patalpos ne guminės – vienu metu šou galės stebėti apie 100 žiūrovų.

PROJEKTO VYKDYTOJAS: Turto bankas

Meniu