Pasirinkite kategoriją

Filters

Specialioji programa

Visos programos

Renginio laikas: 18:00-18:30

Veiksmo tapyba ant laiptų

Renginio vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Nacionalinės bibliotekos lauko laiptai, Gedimino pr. 51

Renginio laikas: 18:00-02:00

Instaliacija „Debesys“

Renginio vieta: Stiklo kvartalas (Stiklių g., Gaono g., M.Antokolskio g.)

Renginio laikas: 18:00-01:00

Globojanti Ramintoja

Renginio vieta: Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, Savičiaus g. 13

Renginio laikas: 19:30-20:30

Minčių portretai

Renginio vieta: Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokyklo kiemas, Gedimino pr. 15 ir Nerijaus Juškos baleto mokyklos kiemas, Trakų g. 9 / Pranciškonų g. 1

Renginio laikas: 20:00-23:00

Prūdas

Renginio vieta: VšĮ Vitražo Manufaktūra, Stiklių g. 6

Renginio laikas: 21:00-22:00

„Pop-ezija“

Renginio vieta: Pranciškonų rūmai, Pranciškonų g.1

Renginio laikas: 19:00-00:00

FACEFLAG 2020

Renginio vieta: Lydos g. 4

Renginio laikas: 20:00-02:00

Kala Sound System

Renginio vieta: Dailininkų sąjungos skulptūros ir vitražo centras, S.Dariaus ir S.Girėno g.25

Renginio laikas: 20:00-00:00

Stotiniai

Renginio vieta: Skveras Pylimo/Geležinkelio g. sankryžoje (Geležinkelio g. 7A)

Renginio laikas: 20:00-21:00

#tiktok_shakespeare

Renginio vieta: Kultūros kompleksas SODAS 2123, Vitebsko g. 23

Renginio laikas: 18:00-19:15 ir 20:00-21:15

Spektaklis „JIS“

Renginio vieta: MO muziejus, Pylimo g. 17

Renginio laikas: 18:00-22:00

Šilko kiemelis

Renginio vieta: Šilko kiemelis, Didžioji g. 13-10

Renginio laikas: 19:00-00:00

Atominiai naratyvai

Renginio vieta: Energetikos ir technikos muziejus, Rinktinės g. 2

Renginio laikas: 18:00-20:15

Kinas ir muzika: Širazas

Renginio vieta: Lietuvos Teatro, Muzikos ir Kino muziejus, Vilniaus g. 41

Renginio laikas: 19:00-23.00

Kultūros naktis su kariūnais

Renginio vieta: Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Karo mokslų informacijos ir leidybos centras, bibliotekos Didysis kiemas, Šv. Ignoto g. 6

Renginio laikas: Rugsėjo 24-Spalio 11 dienomis

SIRENOS’20: audioturas „Unwelcome“

Renginio vieta: Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, skulptūra Krantinės arka, Žaliasis tiltas, Šnipiškių ir Užupio rajonai, Profsąjungų rūmai, Vilniaus Šv. diakono Stepono bažnyčia

Renginio laikas: 21:00-22:00

Fotonų vonios

Renginio vieta: ŠMC | VĖJAI, Vokiečių g. 2

Renginio laikas: 20:00-02:00

Magiškas miškas

Renginio vieta: Užupio Meno Inkubatoriaus kiemelis, Užupio g. 2A ir Krivių g. 12

Renginio laikas: 18:00-06:00

Bethoveno efektas

Renginio vieta: Muzikos svetainė, Gedimino pr. 32-2

Renginio laikas: 18:30-22:00

Amatų naktis

Renginio vieta: Metraštininko kiemelis, VSAA salė, Stiklių g. 4

Renginio laikas: 20:00-02:00

KILÌMAS

Renginio vieta: Buvę Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, Rinktinės g. 1

Renginio laikas: 18:00-21:00

Teismo istorijos

Renginio vieta: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, Gynėjų g. 6

Renginio laikas: 21:00-22:15

Musica Notturna

Renginio vieta: Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12

Renginio laikas: 18:00-23:00

Sienos | Walls

Renginio vieta: VDA tekstilės galerija Artifex, Gaono g. 1

Renginio laikas: 19:00-20:00

A due – brass&piano

Renginio vieta: Trimito koncertų salė, T. Ševčenkos g. 19A

Renginio laikas: 18:00-19:00

Spektaklis „Ežiukas rūke“

Renginio vieta: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Mėlynoji salė, 3 aukštas, Konstitucijos pr. 25

Renginio laikas: 17:00-01:00

Perimetras

Renginio vieta: Rūdininkų skveras

Renginio laikas: 20:00-21:30

Spektaklis „UNĖ“

Renginio vieta: Lietuvos Teatro, Muzikos ir Kino muziejus, Vilniaus g. 41

Meniu