kulturos-naktisArtboard 1

Gyvoji biblioteka

Renginio laikas: 19:00-21:00

„Gyvoji biblioteka” kvėpuoja, jaučia, pasakoja per skirtingus gyvuosius „aš”. Tai vieta, kur žmonės tampa „gyvosiomis knygomis” ir pasakodami savo istorijas, padeda geriau suprasti socialinę atskirtį patiriančias visuomenės grupes. Mūsų savanorių tarpe yra migrantų, pabėgėlių, LGBTQI+ asmenų, žmonių, turinčių negalią ar psichikos sveikatos sutrikimų bei daugelio kitų socialinių grupių atstovų.

Kviečiame susitikti birželio 16 dieną, nuo 19 val. iki 21 val., Vilniaus g. 20 esančiame salotų bare „Mano guru”. Suteikiame saugią erdvę kurti abipusį supratimą bei išmokti priimti save ir kitus tokius, kokie mes esame. Renginio metu kviečiame susipažinti su esančiu „gyvųjų knygų” asortimentu, pasirinkti vieną ar kelias „knygas” bei pasikalbėti kartu.

Kokį tikėjimą išpažįsta migrantas iš Indijos? Ar neregiai sapnuoja? Kaip judėti po miestą savarankiškai turint judėjimo negalią? Ką veikia pabėgėliai iš Artimųjų Rytų Lietuvoje? Kodėl LGBTQI+ asmenys dalyvauja „Pride” eitynėse? Kuo biseksualumas skiriasi nuo panseksualumo? Kuo skiriasi protinė ir psichinė negalia? Kodėl migrantai atvažiuoja į Lietuvą? Atsakymus į šiuos bei daug kitų klausimų galėsite sužinoti sudalyvavę pokalbyje su mūsų „gyvomis knygomis”!

Projekto vykdytojas: Nacionalinio socialinio integracijos instituto programa „Visi skirtingi – visi lygūs“

Meniu