kulturos-naktisArtboard 1

Džiazas po atviru dangumi

Renginio laikas: 20:00-22:00

Džiazas po atviru dangumi.

Jei džiazas, tai tik gyvas! Žaliuojančiame Žvėryno kiemelyje laukiame visų, pasiilgusių džiazo arba gyvenančių džiazo ritmu. Nuo įsimintinų džiazo standartų, iki jautrių improvizacijų. Vasarosime ir vakarosime su Leonidu Mieldažiu (pianinas) ir Gintaru Remeikiu (saksofonas).

Leonidas Mieldažis baigė Lietuvos Muzikos Akademiją, grojo ivairiuose muzikos projektuose, kolektyvuose: „Sufle“, „Goldien Melodies“, „Gėlių Vaikai“, „Monkes Blues“, „The Road Band“. Yra dalyvavęs įvairių stilių festivaliuose, bendradarbiavo įrašant kelias dešimtis albumų. Su A. Fedotovo instrumentinių ansamblių dalyvavo įrašant Vygando Telksnio, Benjamino Gorbulskio, Algimanto Raudonikio vinilines plokšteles. Solinę karjerą pradėjo Italijoje ir Lenkijoje, Varšuvos. Šiuo metu dirba Vilniaus Kolegijoje ir Vilniaus Konservatorijoje. Išleido tris solinius albumus, kuriuose dalyvavo Vytautas Labutis, Gediminas Laurinavičius, Valerijus Ramoška, DJ Mamania ir kt.

Gintaras Remeikis – ilgametis Valstybinių pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ koncertmeisteris, dviejų meno mokyklų pedagogas. Koncertuodamas su orkestru apvažiavęs kone visą pasaulį!

Rekomenduojame staliukus rezervuoti iš anksto: stalelio rezervacija 1-4 svečiams: veranda.tablein.com; rezervacijos iki 6 svečių telefonu +370 5 2730107, o rezervacijų nuo 7 svečių derinimas – rezervacija@veranda.lt.

PROJEKTO VYKDYTOJAS: VšĮ „Stirna pievoje“

Meniu