kulturos-naktisArtboard 1

LATGA Autorių namai

Renginio laikas: 18:00-01:00

Renginio vieta: Vingrių skveras

„LATGA Autorių namai“ – net 8 valandas trunkantis tarpsritinis renginys, kurį jau trečius metus iš eilės organizuoja daugiau nei 6 tūkst. įvairių meno sričių autorių vienijanti Asociacija LATGA, siekdama atskleisti savo atstovaujamų autorių kūrybinį potencialą. Tiek žinomi, tiek pradedantys muzikos, teatro, literatūros, audiovizualinių (kino) ir vizualiųjų menų autoriai ne tik atlieka / pristato anksčiau sukurtus kūrinius, bet ir realiu laiku kuria, improvizuoja, bendradarbiauja vieni su kitais, siekdami padovanoti žiūrovams netikėtą, įvairiausių vaizdų ir garsų kupiną reginį didžiulėje, kelių aukštų namą primenančioje scenoje. Žiūrovai gali mėgautis kultūra ne tik stebėdami scenoje-name verdantį veiksmą didžiuliuose ekranuose, bet ir užsukti į šio itin meniško namo vidų bei mėgstamo autoriaus pasirodymą ar kūrybos procesą pamatyti iš labai arti ar netgi jame dalyvauti!

Tiesa, scenoje-name norintys apsilankyti žiūrovai privalės laikytis tam tikrų saugumo reikalavimų, su kuriais organizatoriai supažindins prieš pat renginį.
„Pagrindinė šio renginio misija – suteikti galimybę klausytojams / žiūrovams susitikti su pačių įvairiausių sričių autoriais. Jie, be abejonės, yra svarbiausia kultūros ekosistemos dalis, tačiau dėl savo darbo specifikos dažnai lieka „už kadro“, – sako LATGA vadovė Laura Baškevičienė.

„Taip pat šiuo renginiu siekiame atskleisti autorių kūrybinės virtuvės paslaptis ir į kūrybos procesus įtraukti pačius žiūrovus“, – sako itin didelę meninių renginių organizavimo patirtį turintis režisierius Dalius Abaris, kuriam, vaizdžiai

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.latga.lt 

PROJEKTO VYKDYTOJAS: Asociacija LATGA

Meniu