kulturos-naktisArtboard 1

Tarpdisciplininis džemas

Renginio laikas: 21:00-00:00

„Tarpdisciplininis džemas“ – įvairių scenos meno sričių improvizacijų sesija. Šis projektas remiasi terminu „Jam sessions“ (liet. improvizacijų sesijos), kuris reiškia muzikantų improvizuotą grojimą, atvirą visiems norintiems prisijungti.

„būda.collective“ įgyvendindama šį projektą siūlo naują „Jam sessions“ formą – „Tarpdisciplininį džemą“ – kurio metu improvizacijos pasirodyme susitiks ne tik muzikantai, bet ir skirtingų šiuolaikinio meno disciplinų atstovai.

Šioje erdvėje išvysite tarptautiniu mastu pripažintus ir jaunuosius menininkus – muzikantus, šokėjus, teatro, cirko artistus – kurie susiburs spontaniškam vienas kito pažinimui, naujų meno formų ir idėjų ieškojimui. Nors „Tarpdisciplininis džemas“ yra pilnai grįstas improvizacijos principu, menininkai dalyvauti gali tik užpildę registracijos anketą ir gavę patvirtinimą iš organizatorių.

Šiuolaikinio cirko ir tarpdisciplininio meno organizacija „būda.collective“ šiuo projektu siekia profesionaliems ir augantiems kūrėjams suteikti platformą meninei išraiškai, kūrybiškumui ir bendradarbiavimo galimybėms. „būda.collective“ komandai yra aktualu jungti skirtingas scenos meno kryptis ir pristatyti nišinius scenos meno žanrus.

PROJEKTO VYKDYTOJAS: Tarpdisciplininio meno organizacija „būda.collective“

Meniu